| Model nr. | BWT-3500 |
|---|---|
| Controle | PLC |
| Max Processing Size | 3500*3500*2100 mm |
| Dimensie van werktafel | 2500*2000mm |
| Hoofdmotor | 11kw |
| Draadlengte | 20.6m |
|---|---|
| Max Processing Size | 3500*3500*2100 mm |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Wieldiameter | 2200mm |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Voltage | 380V |
|---|---|
| Gewicht | 2000KG |
| Gebruik | Graniet, Marmer, bloksnijder, graniet en marmer, het marmer van het steengraniet |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Afmeting (l*w*h) | 2500*1100*1620mm |
| Model nr. | Ontdekking 4-2000 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Dimensie van werktafel | 2500 * 1300 mm |
| Hoofdmotor | 11kw |
| Modelleer nr. | Cnc-2500 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Afmeting van Worktable | 2500*1300mm |
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Model nr. | CNC-2000 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Dimensie van werktafel | 2500 * 1300 mm |
| Hoofdmotor | 7.5 kW |
| Garantietijd | een jaar |
|---|---|
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Controle | CNC-machines |
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Model nr. | ONTDEKKING 5 |
|---|---|
| naam | Diamond Wire Saw Machine |
| Garantietijd | een jaar |
| Draadlengte | 16.7M |
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| Model nr. | Cnc-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Draadlengte | 16.7M |
| Bruto gewicht | 5500 kg |
| Karretjegrootte | 1300*2500mm |
| Bruto gewicht | 5500kg |
|---|---|
| naam | Diamond Wire Saw Machine |
| Wieldiameter | 1600mm |
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |