| Naam | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Karretjegrootte | 1400*2000mm |
| Max Processing Size | 2600*3000*1500mm |
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Hoofdmotor | 11 kW |
|---|---|
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Garantietijd | een jaar |
| Controle | CNC-machines |
| Bruto gewicht | 6500 kg |
| Max Processing Size | 2500*3000*1500 |
|---|---|
| Cutting Ability | High Speed |
| Water Consumption | 4m3/H |
| Table bearing weight | 20T |
| Dimension of Worktable | 1400*2500 |
| Draadlengte | 10m |
|---|---|
| bruto gewicht | 5500 kg |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Waterverbruik | 6m3/H |
| Control | CNC |
|---|---|
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
| Main Motor | 15kw |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Naam | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Bruto gewicht | 5500 kg |
| Draadlengte | 16.7M |
|---|---|
| Bruto gewicht | 5500kg |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Productnaam | Diamantdraadzaagmachine voor het snijden met hoge precisie |
|---|---|
| Model | CTS-3500-18/21/22FW |
| Rotatiegraad | 360° |
| Voordeel | Hoge efficiëntie lange levensduur, hoge werkdoeltreffendheid, hoge kwaliteit, snel snijden, 38 jaar |
| gebruik | Werkplaatsen voor het maken van steen |
| Type | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| Hs-code | 84641090 |
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Specificatie | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Bronspanning | 380V |
| Naam | 360° rotatiegraad CNC-diamantendraadzaagmachine Productie-efficiëntie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Rotatiehoek | 360° |
| Maximale verwerkingsgrootte | Voor de berekening van de waarde van de verpakking moet de waarde van de verpakking worden bepaald. |
| Karretjegrootte | 1800*2000mm/2000*2500mm |