| Modelleer nr. | Cnc-2500 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2500*1500mm |
| Afmeting van Worktable | 2500*1300mm |
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Modelleer nr. | Cnc-3500 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Max Processing Size | 3500*3500*2100mm |
| Afmeting van Worktable | 2500*2000mm |
| Hoofdmotor | 15kw |
| Uitlegdimensie | 6500*6300*3800mm |
|---|---|
| Waterverbruik | 6m3/H |
| Kracht | 5.5 kW |
| HS-code | 84641090 |
| Toepassing | Industriële marmer, granitsnijden, steensnijden |
| Sleutelwoorden | De zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| Parelstype | Diamant |
| Graad | Het VAN CATEGORIE A, Verzoek van de Klant |
| Controle | CNC-machines |
| Automatisering | Automatisch |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Draadlengte | 14.7/15.7/16.7m |
| Waterverbruik | 3M3/u |
| Controletipe | CNC-machines |
| snijnauwkeurigheid | Hoog |
| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | Western Union, T/T, D/P, L/C, D/A |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Waterverbruik | 6m3/H |
|---|---|
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Scherpe Capaciteit | Hoge snelheid |
| Model nr. | Bwt-3500-18/21 |
| Garantietijd | Een jaar |
| Voordeel | Multifunctie met Goede Kwaliteit en Prijs |
|---|---|
| Max Processing Size | 3500*3000*2100 |
| Dimensie van werktafel | 2500X2000mm |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Model nr. | BWT-3500 |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | Hoge snelheid |
| Controle | PLC |
| Draadlengte | 20.6m |
| Worktable (Facultatief) Roteren | 360° |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
|---|---|
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Bruto gewicht | 6000KG |
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |