| Wieldiameter | 2200mm |
|---|---|
| Controle | PLC |
| Lijst dragend gewicht | 50T |
| Max Processing Size | 3500*3500*2100 |
| Draadsnelheid | 40m/s |
| Waterverbruik | 4m3/h |
|---|---|
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Naam | Diamond Wire Saw Machine |
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Type | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| Toepassing | Snijden, marmeren, graniet. |
| Materiaal | Casting |
| Gebruik | Marmeren, rotsen, stenen, diamanten. |
| Naam van het product | 5-assige CNC-diamantdraadzaagmachine |
| Naam | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| Model nr. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Bruto gewicht | 5500kg |
| Wieldiameter | 1600 mm |
|---|---|
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Controle | CNC-machines |
| Naam | Diamond Wire Saw Machine |
| Productnaam | CNC de diamantdraad zag machine |
|---|---|
| Gebruik | Wet/droog snijden, alleen nat, rotssnijden, stenen houtsnijden, diamanten draadsag |
| Parelstype | Diamant |
| Grootte | 8.5 mm,7.0-11.5mm, 11mm,7.2 mm,11.5 mm |
| Bedrijfssoort | Fabrikant,handelsonderneming,fabrikant en handel |
| Hoofdmotor | 11 kW |
|---|---|
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Garantietijd | Eén jaar |
| Controle | CNC |
| Brutogewicht | 6500 kg |
| Waterverbruik | 4m3/h |
|---|---|
| Max Processing Size | 2600*3000*1500mm |
| Model nr. | ONTDEKKING 5 |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| naam | Diamond Wire Saw Machine |
| Controle | cnc-machines |
|---|---|
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Draadlengte | 16.7M |
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| De diameter van het wiel | 1600 mm |
|---|---|
| Model nr. | ONTDEKKING 5 |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Naam | Diamond Wire Saw Machine |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |