| Modelleer nr. | Cnc-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Afmeting van Worktable | 2500*1300mm |
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Snijmaterialen | Marmer, graniet, kwartsit, zandsteen en andere natuurlijke/synthetische stenen. |
|---|---|
| Hoofdmotorvermogen | 11 kW |
| Draadsnelheid | 20-40 m/s |
| Draaddiameter | Φ8 mm Φ11 mm (diamantbedekte draad voor precisie snijden) |
| Draadlengte | Standaardlengtes: 14,7 m 15,7 m 16,7 m |
| Modelleer nr. | Cnc-2500 |
|---|---|
| controle | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Dimensie van werktafel | 2500 * 1300 mm |
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Model nr. | CTS-3500-18/21 |
|---|---|
| Hoofdmotor | 11kw |
| Garantietijd | Een jaar |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| Modelleer nr. | Cnc-2000 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Naam | Steensnijmachine (Diamond Wire Saw Machine) |
| Functie | Scherpe Marmer, Graniet, Lei, Aardsteen, enz. |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Karretjegrootte | 1400*2000mm |
|---|---|
| Naam | Diamond Wire Saw Machine |
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| hoofdmotor | 11 kW |
| Modelleer nr. | Cnc-3000 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Naam | Steensnijmachine (Diamond Wire Saw Machine) |
| Functie | Scherpe Marmer, Graniet, Lei, Aardsteen, enz. |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Type | de zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| TOEPASSING | Het snijden, Marmer |
| Materiaal | Diamant, staal, de zaag van de Diamantdraad, rubber/plastiek |
| gebruik | Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad |
| Productnaam | 8.8mm de snelle scherpe zaag van de de diamantdraad van de kabelsteengroeve, Kleine de draadzaag van |
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Cutting Precision | High |
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Model nr. | QWS-45-75 |
|---|---|
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Draadlengte | 16.7M |