| Sleutelwoorden | Steenmachine |
|---|---|
| Model nr. | QWS-45-75 |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Garantietijd | een jaar |
| Bruto gewicht | 3200 kg |
| Garantietijd | een jaar |
|---|---|
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Karretjegrootte | 1300*2500mm |
| Model nr. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Controle | CNC-machines |
| Control | CNC |
|---|---|
| Function | Cutting Marble, Granite, Slate, Nature Stone, etc |
| Main Motor | 7.5kw |
| Gross Motor | 11kw |
| Outline Dimension | 6800*6300*3800mm |
| Hoofdmotor | 11 kW |
|---|---|
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Bruto gewicht | 5500 kg |
| Controle | CNC-machines |
| Draadlengte | 16.7M |
|---|---|
| Controle | CNC-machines |
| Naam | Discovery 4-2000/2500/3000 |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Brandnaam | XIANDA-MACHINES |
| Hoofdmotor | 11/15kW |
| Rotatiehoek | 360° |
| Lijst dragend gewicht | 35/50T |
| Garantietijd | Eén jaar |
|---|---|
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Bruto gewicht | 6000 kg |
| Controle | CNC-machines |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Controle | CNC |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz |
| Machinaalsnelheid | 20-40 m/u |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Automatisering | Automatisch |
| Controle | Plc |
|---|---|
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Draadlengte | 20-50 m |
| Specificatie | 9500*6800*4700 mm |
| Sleutelwoorden | Stenen machine |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Model nr. | ONTDEKKING 5 |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| Draadlengte | 16.7M |