| Controle | Plc |
|---|---|
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Draadlengte | 20-50 m |
| Specificatie | 9500*6800*4700 mm |
| Sleutelwoorden | Stenen machine |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| Karretjegrootte | 2000*2500mm |
| Waterverbruik | 6m3/H |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Karretjegrootte | 1400*2000mm |
|---|---|
| hoofdmotor | 11 kW |
| Max Processing Size | 260*3000*1500 mm |
| Controle | CNC-machines |
| Draadlengte | 16.7M |
| Modelleer nr. | Cnc-2000 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Afmeting van Worktable | 2500*1300mm |
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Levertijd | 45 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Materiaal | Ijzerafgietsel |
|---|---|
| Verpakking Details | Plastic pakket, geschikt voor zeevoer |
| Levertijd | 1 maand |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/P, Western Union, PayPal, geld gram, anderen |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | Western Union, T/T, D/A, D/P, L/C |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Main Motor | 15kw |
|---|---|
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Wire Speed | 0~40m/S |
| Control | CNC |
| Draadlengte | 16.7M |
|---|---|
| Controle | CNC-machines |
| Model nr. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |
| Max Processing Size | 3500*3000*2100 mm |
|---|---|
| Wieldiameter | 1600mm |
| Hoofdmotor | 15kw |
| Garantietijd | Een jaar |
| Waterverbruik | 6m3/H |