| Draadsnelheid | 0-40m/s |
|---|---|
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Bruto gewicht | 6000KG |
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Draadlengte | 10m |
|---|---|
| Bruto gewicht | 6000 kg |
| Max verwerkingsmaat | 2000*3000*1500 mm |
| Sleutelwoorden | Stenen machine |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |
| Draadlengte | 19,1m |
|---|---|
| Bruto gewicht | 10500KG |
| Max verwerkingsmaat | 3500*3500*2200mm |
| Sleutelwoorden | Stenen machine |
| Draadsnelheid | 20-40 m/s |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
|---|---|
| Wieldiameter | 1600MM |
| bruto gewicht | 6000 kg |
| Waterverbruik | 6m3/H |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Wieldiameter | 1600 mm |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Waterverbruik | 6m3/H |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Bruto gewicht | 9300kg |
| Modelleer nr. | Cnc-3000 |
|---|---|
| Max Processing Size | 3000*3000*1500mm |
| Afmeting van Worktable | 2500*1300mm |
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Brutomotor | 11kw |
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Bruto gewicht | 5500kg |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Controle | CNC-machines |
| Bruto gewicht | 8000 kg |
|---|---|
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Scherpe Afstand | 1750mm |
| Bruto gewicht | 3000kg |
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| Hoofdmotor | 45kw |