| Garantietijd | Eén jaar |
|---|---|
| Karretjegrootte | 1300*2500mm |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |
| Model nr. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Karretjegrootte | 1400*2000mm |
|---|---|
| Draadlengte | 15.7m |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Model nr. | ONTDEKKING 5 |
| Max Processing Size | 2600*3000*1500mm |
| Bruto gewicht | 6500 kg |
|---|---|
| Model nr. | Discovery 4-2000/2500/3000 |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Oorsprong | Fujian, China |
|---|---|
| Hoofdmotor | 15 kW |
| Waterverbruik | 6m3/H |
| Uitlegdimensie | 6500*6300*3800mm |
| Garantietijd | Eén jaar |
| Controle | cnc-machines |
|---|---|
| Karretjegrootte | 2000*2500mm |
| Bruto gewicht | 5500kg |
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Model nr. | CTS-3500-18/21 |
| Draadlengte | 16.7M |
|---|---|
| Karretjegrootte | 1300*2500mm |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Model nr. | BWT-3500 |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | Hoge snelheid |
| Controle | PLC |
| Draadlengte | 20.6m |
| Worktable (Facultatief) Roteren | 360° |
| Cutting Distance | 1750mm |
|---|---|
| Grade | Customer's Request |
| Cutting Ability | High Speed |
| Trolley Size | 2000*2500mm |
| Transport Package | Load In A 20 Feet Container |
| Controle | CNC-machines |
|---|---|
| Handelsmerk | Xianda |
| Rotatiegraad | 360° (facultatief) |
| Hoofdmotor | 11KW-15KW |
| Stroombron | Elektrisch |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2500*1500mm |