| Controle | PLC |
|---|---|
| Bruto gewicht | 6000KG |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Model nr. | RSM-3000-15 / RSM-3500-18/21 |
| Modelleer nr. | Yhjj-600-2000 |
|---|---|
| Controle | Plc |
| Brutomotor | 11kw |
| Waterverbruik | 4m3/H |
| Brutogewicht | 4500kgs |
| Modelleer nr. | Chjj-1500 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Brutomotor | 11kw |
| Waterverbruik | 4m3/H |
| Brutogewicht | 5000KGS |
| Model nr. | BWT-3500 |
|---|---|
| Controle | PLC |
| Max Processing Size | 3500*3500*2100 mm |
| Dimensie van werktafel | 2500*2000mm |
| Hoofdmotor | 11kw |
| Bladdiameter | 350600mm |
|---|---|
| Karretjegrootte | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Snijden Max. hefbeweging van snijframediepte | 600 mm |
| Maximum verwerkingslengte | 3500mm |
| Hoofdmotor | 15kw |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Hoofdmotor | 15 kW |
| Controle | CNC-machines |
| Garantietijd | Eén jaar |
| Max Processing Size | 3400*2000*180mm |
|---|---|
| Hoofdmotor | 15kw |
| Waterverbruik | 3m ³ /H |
| Blad diameter | 350600mm |
| Karretjegrootte | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Bladdiameter | 350600mm |
|---|---|
| Karretjegrootte | 1400*3000 |
| Snijden Max. hefbeweging van snijframediepte | 400 mm |
| Maximum verwerkingslengte | 3000mm |
| Hoofdmotor | 15kw |
| Bladdiameter | 350600mm |
|---|---|
| Karretjegrootte | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Snijden Max. hefbeweging van snijframediepte | 600 mm |
| Maximum verwerkingslengte | 3500mm |
| Hoofdmotor | 15kw |
| Modelleer nr. | Blmm-1700MAX |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Gebruik voor | Snijdend Profilerend Lijnen, Kolom, Kolomplak |
| Handelsmerk | XIANDA-MACHINES |
| Oorsprong | Jinjiang, Fujian, China |