| Modelleer nr. | Pem-2515 |
|---|---|
| Toepassing | Kunst & Ambacht |
| Naam | Steensnijmachine (Diamond Wire Saw Machine) |
| Max Processing Size | 1300*2500mm |
| Hoofdmotor | 5.5kw |
| Modelleer nr. | Pem-3015 |
|---|---|
| Toepassing | Kunst & Ambacht |
| Naam | Steensnijmachine (Diamond Wire Saw Machine) |
| Max Processing Size | 1300*2500mm |
| Hoofdmotor | 5.5kw |
| Modelleer nr. | Acm-3015-2Q |
|---|---|
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Aantal Assen | 1PC |
| Brutogewicht | 2000KG |
| Waterverbruik | 1m3/H |
| Modelleer nr. | Pem-3015-4D |
|---|---|
| Max Processing Size | 1300*2500mm |
| Hoofdmotor | 5.5kw |
| Aantal Assen | 1PC |
| Brutogewicht | 2000KG |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Garantietijd | Eén jaar |
| Naam | Diamond Wire Saw Machine |
| Sleutelwoorden | Diamantdraadzaagmachine |
|---|---|
| Productnaam | Blocdressingmachine Steenverwerkingsapparatuur |
| Toepassing | Snijwerk, graniet, marmer, zandsteen en beton, asfalt |
| Materiaal | Diamant, staal. |
| Voordeel | Hoge efficiëntie, lange levensduur, hoge werkdoeltreffendheid, hoge kwaliteit, snelle snijwerkzaamhe |
| Garantie | 1 jaar, een jaar, 12 maanden, 18 maanden, 2 jaar |
|---|---|
| After-sales service verstrekt | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland,Online-ondersteuni |
| Gewicht | 1-5 ton, 1000 kg, 62/65 kg, 600 kg, 320 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Dimensie (L*W*H) | 6000*1400*1550mm,3500*4000*2500mm,3250x3450x900mm,2200*2200*1700,775*270*460mm |
| Modelleer nr. | Fcm-300 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Naam | Steensnijmachine (Diamond Wire Saw Machine) |
| Functie | Scherpe Marmer, Graniet, Lei, Aardsteen, enz. |
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Bruto gewicht | 5500kg |
|---|---|
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |
| Controle | cnc-machines |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Bruto gewicht | 5500 kg |
|---|---|
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Draadlengte | 16.7M |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |