| Modelleer nr. | Apm-350-2000-10 |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Scherpe Capaciteit | Hoge snelheid |
| Controle | CNC |
| Verwerkingsdiameter | 350-2000 |
| Modelleer nr. | Chm-200/300-2 |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Scherpe Capaciteit | Hoge snelheid |
| Controle | CNC |
| Bladdiameter | 500mm |
| Modelleer nr. | Apm-350-2000 |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Scherpe Capaciteit | Hoge snelheid |
| Controle | CNC |
| Verwerkingsdiameter | 350-2000 |
| Modelleer nr. | Cnc-2000 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2500*1500mm |
| Afmeting van Worktable | 2500*1300mm |
| Hoofdmotor | 11kw |
| Voordeel | Multifunctie met Goede Kwaliteit en Prijs |
|---|---|
| Max Diameter van Cilinder | 2500mm |
| Garantietijd | Een jaar |
| Waterverbruik | 8m3/h |
| Max Vertical Lifting Travel | 1500mm |
| Model nr. | Discover4-2000 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Dimensie van werktafel | 2500 * 1300 mm |
| Hoofdmotor | 7.5 kW |
| Wieldiameter | 1600 mm |
|---|---|
| Model nr. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Controle | CNC-machines |
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Naam | Discovery 4-2000/2500/3000 |
| Naam | Discovery 4-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Controle | CNC-machines |
| Model nr. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| Model nr. | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt dat: |
|---|---|
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| Controle | CNC-machines |
| Draadlengte | 19.2m |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Levertijd | 45 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |