| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Verpakking Details | kan geladen in 1*40HQ-container |
|---|---|
| Levertijd | 15-30 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Wieldiameter | 1600 mm |
|---|---|
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Levertijd | 45 dagen |
|---|---|
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Certificering | CCC, ISO, CE |
| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | Western Union, T/T, D/A, L/C, D/P |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Levertijd | 30 jaar |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, D/A, T/T, D/P, Western Union |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
| Levering vermogen | 1000 SET/jaar |
| Plaats van herkomst | Fujian China |
| Merknaam | Xianda |
| Productnaam | De Snijmachine van de steenrand |
|---|---|
| Maximum scherpe breedte | 1500mm |
| Brutomotor | 35kw |
| Brutogewicht | 4500KG |
| Kleur | Blauw wit, |
| Modelleer nr. | Apm-350-2000-10 |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Scherpe Capaciteit | Hoge snelheid |
| Controle | Plc |
| Kolom van Diameter | Φ 350mm-Φ 2000mm |
| Modelleer nr. | Doctorandus in de exacte wetenschappen-2000/3500 |
|---|---|
| Toepassing | Keramiek |
| Type voor Malende Machine | Schijf Malende Machine |
| Malende machinetype | Vat Oppoetsende Machine |
| Het malen methode | Nat Malen |