| Modelleer nr. | SCM-300/600-2 |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Scherpe Capaciteit | Hoge snelheid |
| Controle | CNC |
| Bladdiameter | 600mm |
| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Levertijd | 45 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T,L/C,D/P,D/A |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | D/P, D/A, L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/c, d/a, t/t, d/p |
| Levering vermogen | 1000 SET/jaar |
| Plaats van herkomst | Fujian China |
| Merknaam | Xianda |
| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Type | de zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| Toepassing | Het snijden, Graniet het Uithakken |
| Materiaal | Diamant, staal, de zaag van de Diamantdraad, rubber |
| Gebruik | Graniet die, Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad uithakken |
| Productnaam | 11.5mm de snelle scherpe zaag van de de diamantdraad van de kabelsteengroeve, Kleine de draadzaag va |
| Modelleer nr. | Fcm-300/600-1000 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Naam | Steensnijmachine (Diamond Wire Saw Machine) |
| Functie | Scherpe Marmer, Graniet, Lei, Aardsteen, enz. |
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Modelleer nr. | SEM-1625 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Naam | Steensnijmachine (Diamond Wire Saw Machine) |
| Functie | Scherpe Marmer, Graniet, Lei, Aardsteen, enz. |
| Max Processing Size | 1600*2500mm |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
|---|---|
| Bruto gewicht | 7200kg |
| Max Processing Size | 3000*3000*1500 mm |
| naam | Diamond Wire Saw Machine |
| Model nr. | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt dat: |