| Wieldiameter | 1600 mm |
|---|---|
| Type | Diamond Wire Saw Machine |
| Applicatie | Marmer, graniet, beton, stenen. |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Draadsnelheid | 0-40 m/s |
| Modelleer nr. | Acm-2515 |
|---|---|
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Aantal Assen | 1PC |
| Brutogewicht | 2000KG |
| Waterverbruik | 1m3/H |
| Modelleer nr. | Cnc-2500 |
|---|---|
| controle | CNC |
| Naam | Steensnijmachine (Diamond Wire Saw Machine) |
| Functie | Scherpe Marmer, Graniet, Lei, Aardsteen, enz. |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Productnaam | De draad zag Kabelmachine |
|---|---|
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Overzichtsdimensie | 6500*6300*3800mm |
| Waterverbruik | 4m3/H |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Hoofdmotor | 7.5kw |
|---|---|
| Aantal Assen | 1PC |
| Brutogewicht | 2000KG |
| Waterverbruik | 1m3/H |
| Controletype | CNC |
| Productnaam | cnc steen snijdende machine |
|---|---|
| Draadsnelheid | 0 35m /S |
| Brutogewicht | 10500Kg |
| Afmeting van Worktable | 2500*2000mm |
| Brutomotor | 18kW |
| Bladdiameter | 350600mm |
|---|---|
| Karretjegrootte | 1600 * 3500 mm |
| Snijden Max. hefbeweging van snijframediepte | 800mm |
| Hoofdmotor | 18.5KW |
| Brutomacht | 23.5KW |
| Bladdiameter | 400700mm |
|---|---|
| Karretjegrootte | 1800*3500*2st |
| Snijden Max. hefbeweging van snijframediepte | 600 mm |
| Maximum verwerkingslengte | 3500mm |
| Hoofdmotor | 18.5*2/22*2kw |
| Modelleer nr. | Ccm-300/600-2 |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Scherpe Capaciteit | Hoge snelheid |
| Controle | CNC |
| Bladdiameter | 600mm |
| Modelleer nr. | Apm-350-2000-10 |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Scherpe Capaciteit | Hoge snelheid |
| Controle | CNC |
| Verwerkingsdiameter | 350-2000 |