| Type | Handmatige polijstmachine voor steen |
|---|---|
| Sollicitatie | Snijden, graniet, marmer, zandsteen en beton |
| Gebruik | Nat/droog zagen |
| Voordeel | Duurzame structuur, eenvoudige bediening, snel snijden |
| Zakelijk type | Fabrikant,handelsonderneming,fabrikant en handel |
| Model | ST-1T |
|---|---|
| Maximale hefcapaciteit | 1 ton |
| Bloei lengte | 3,3 m (aanpasbaar) |
| Veiligheidsfuncties | Bescherming tegen overbelasting, noodstop, grensschakelaar |
| Werkmodus | Draadloze afstandsbediening + handmatig bedieningspaneel |
| Type | de zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| TOEPASSING | Het snijden, Marmer |
| Materiaal | Diamant, staal, de zaag van de Diamantdraad, rubber/plastiek |
| gebruik | Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad |
| Productnaam | 8.8mm de snelle scherpe zaag van de de diamantdraad van de kabelsteengroeve, Kleine de draadzaag van |
| Type | de zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| TOEPASSING | Het snijden, de vulling van het granietblok |
| Materiaal | Diamant, staal, de zaag van de Diamantdraad, plastiek |
| gebruik | Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad, blokvulling |
| Productnaam | 11mm de snelle scherpe zaag van de de diamantdraad van de kabelsteengroeve, Kleine de draadzaag van |
| Type | de zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| TOEPASSING | Snijdend, Versterkte Concrerte |
| Materiaal | Diamant, staal, de zaag van de Diamantdraad, rubber |
| gebruik | Versterkte Concrerte, Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad |
| Productnaam | 11.5mm de snelle scherpe kabel Versterkte Concrerte zaag van de diamantdraad, Kleine de draadzaag va |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500mm/2500*3000*1500mm/3000*3000*1500mm |
|---|---|
| Type | Diamond Wire Saw Machine |
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Toepassing | Steen |
| Voordeel | Snelle snij snelheid |
| Wieldiameter | 1600 mm |
|---|---|
| Type | Diamond Wire Saw Machine |
| Applicatie | Marmer, graniet, beton, stenen. |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Draadsnelheid | 0-40 m/s |
| Modelleer nr. | Acm-2515 |
|---|---|
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Aantal Assen | 1PC |
| Brutogewicht | 2000KG |
| Waterverbruik | 1m3/H |
| Modelleer nr. | Cnc-2500 |
|---|---|
| controle | CNC |
| Naam | Steensnijmachine (Diamond Wire Saw Machine) |
| Functie | Scherpe Marmer, Graniet, Lei, Aardsteen, enz. |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Productnaam | De draad zag Kabelmachine |
|---|---|
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Overzichtsdimensie | 6500*6300*3800mm |
| Waterverbruik | 4m3/H |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |