| Levertijd | 45 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Handelsmerk | Xianda |
| Rotatiegraad | 360° (facultatief) |
| Stroombron | Elektrisch |
| Bladmateriaal | Diamant |
| Maximumbladdiameter | 500 mm |
|---|---|
| Maximale verwerkingsdiameter | 250/2PCS 500/1PCS |
| Hoofdmotor | 11/15kW |
| Brutomacht | 16/20KW |
| Waterconsumotion | 3M3/u |
| Linker en juiste reis | 3800-3200 mm |
|---|---|
| Brutomacht | 57-77 kW |
| Snij snelheid | Hoge snelheid |
| Type | CNC snijmachine |
| Bladdiameter | 2200-2800 mm |
| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | Western Union, D/P, D/A, L/C, T/T |
| Levering vermogen | 1000 set / jaar |
| Plaats van herkomst | Fujian China |
| Merknaam | Xianda |
| Maximumbladdiameter | 500 mm |
|---|---|
| Maximale verwerkingsdiameter | 200/4PCS 400/2PCS |
| Hoofdmotor | 11*2/15*2kw |
| Brutomacht | 29.5/37.5KW |
| Waterconsumotion | 6m3/H |
| Maximumbladdiameter | 600 mm |
|---|---|
| Maximale verwerkingsdiameter | 300/2PCS 600/1CS |
| Hoofdmotor | 11/15kW |
| Brutomacht | 17.5/21.5KW |
| Waterconsumotion | 3M3/u |
| Max Cutting Diamension | 2500mm |
|---|---|
| Maximale maaihoogte | 1150mm |
| Hoofdmotor | 11kw |
| Brutomotor | 15kw |
| Overzichtsdimensie | 4300*2500*3400mm |
| Maximumbladdiameter | 500 mm |
|---|---|
| Maximale verwerkingsdiameter | 200/2PCS 400/1PCS |
| verwerkingslengte | 5001500mm |
| Hoofdmotor | 11/15kW |
| Brutomacht | 15.5/19.5KW |