| Max Processing Size | 2600 mm*3000 mm*1500 mm |
|---|---|
| Karretjegrootte | 1400 mm*2000 mm |
| draadzaag | 0-40m/s |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Uitlegdimensie | 8000 mm*7000 mm*4250 mm |
| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Model nr. | Zmfx-2500 |
|---|---|
| Controle | PLC's |
| Max Cutting Diamension | Φ2500 mm |
| Maximale maaihoogte | 1150mm |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Handelsmerk | Xianda |
| Controle | CNC-machines |
| Rotatiegraad | 360° (facultatief) |
| Model | BLMM-1800MAX-A/B |
|---|---|
| De waaier van de bladdiameter | 400700mm |
| Snijvlak | Plat/boog |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 45 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | D/A,D/P,T/T,Western Union,L/C |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Levertijd | 45 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Model | ST-1T |
|---|---|
| Cijfer | Het VAN CATEGORIE A, Verzoek van de Klant |
| Trefwoorden | Eenarmige kraan |
| Max tillengewicht | (Aangepaste) 1000KG |
| Gebruik | Steen opheffen |
| Bladdiameter | 350600mm |
|---|---|
| Karretjegrootte | 1800*3500 |
| Snijden Max. hefbeweging van snijframediepte | 450mm |
| Maximum verwerkingslengte | 3500mm |
| Hoofdmotor | 15/18,5kw |