| Modelleer nr. | Yhqj-2500 |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Scherpe Capaciteit | Hoge snelheid |
| Controle | CNC |
| Maximum diameter van cilinder | 2500 |
| Modelleer nr. | Drc-250/500-2 |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Scherpe Capaciteit | Hoge snelheid |
| Controle | CNC |
| Bladdiameter | 500mm |
| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, D/A, Western Union |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Modelleer nr. | Cnc-3000 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Max Processing Size | 3000*3000*1500mm |
| Afmeting van Worktable | 2500*1300mm |
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Hoofdmotor | 11 kW |
|---|---|
| Karretjegrootte | 1300*2500mm |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Model nr. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Waterverbruik | 6m3/H |
|---|---|
| Kleur | blauw en geel |
| Spindle | 15KW |
| HS-code | 84641090 |
| Belangrijkste verkooppunten | Concurrerende Automatische Prijs, |
| Modelleer nr. | Cnc-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Afmeting van Worktable | 2500*1300mm |
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Kolom van Diameter | >600mm |
|---|---|
| Maximale maaihoogte | 1500mm |
| Maximum scherpe breedte | 1300mm |
| Overzichtsdimensie | 6300*5200*3200mm |
| Hoofdmotor | 4kw |
| Rotation Degree | 360 |
|---|---|
| Water Consumption | 6m3/H |
| Wire Speed | 0-40m/S |
| Key Selling Points | Competitive Price, Automatic |
| Spindle | 15KW |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |