| Max Processing Size | 3500*3500*2100 mm |
|---|---|
| Garantietijd | Een jaar |
| Wieldiameter | 2200mm |
| Karretjegrootte | 2000*2500mm |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Naam | Discovery 4-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Karretjegrootte | 1300*2500mm |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Materiaal | Ijzerafgietsel |
|---|---|
| Snijmateriaal | Natuurlijke/kunstmatige steen |
| Draaddiameter | Φ8 mm Φ11 mm (diamantbedekte draad voor precisie snijden) |
| Snijdende precisie | ± 0,1 mm |
| Max snijdendikte | 1200 mm |
| Garantietijd | Eén jaar |
|---|---|
| Controle | CNC-machines |
| Karretjegrootte | 1300*2500mm |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Bladmateriaal | Diamant |
|---|---|
| Type | brugsnijmachine |
| Toepassing | Snijden, marmer, graniet |
| Voordeel | Snelle snij snelheid, hoge scherpte |
| Gebruik | Granit, marmer, steen. |
| De diameter van het wiel | 1600 mm |
|---|---|
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Controle | CNC-machines |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |
| Bladmateriaal | Diamant |
|---|---|
| Wieldiameter | 1900 mm/2200 mm |
| Max Processing Size | Voor de berekening van de waarde van de verpakking moet de waarde van de verpakking worden bepaald. |
| Karretjegrootte | 1800*2000mm/2000*2500mm |
| Toepassing | Granit, stenen, marmer. |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
|---|---|
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Model nr. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Garantietijd | een jaar |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |
| Draadlengte | 16.7M |
|---|---|
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Karretjegrootte | 1300*2500mm |
| Bruto gewicht | 5500 kg |
| Spanning | 380V /220V /415V aanpasbaar |
|---|---|
| gebruik | Marmeren snijden, natuursteenverwerking |
| werkschatje | 3400 mm*2000 mm |
| Type besturingssysteem | High-end 4 Axis-systeem |
| Max verwerkingsmaat | 3400*3000*180 mm |