| Controle | CNC-machines |
|---|---|
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| Model nr. | Discovery 4-2000S/2500S/3000S |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |
| Type | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| De diameter van het wiel | 1600 mm |
| Materiaal | Casting |
| Lijst dragend gewicht | 20T |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Modelleer nr. | Pem-3015 |
|---|---|
| Max Processing Size | 1300*3000mm |
| Hoofdmotor | 5.5kw |
| Aantal Assen | 1PC |
| Brutogewicht | 2000KG |
| Wieldiameter | 1900 mm/2200 mm |
|---|---|
| Type | Diamond Wire Saw Machine |
| Max Processing Size | 3500*3000*1800/3500*3500*2100 mm |
| Karretjegrootte | 1800*2000/2000*2500 mm |
| Toepassing | Marmer, graniet, stenen. |
| Gross weight | 5500kg |
|---|---|
| Wheel diameter | 1600mm |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
| Type | De zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| Cijfer | Het VAN CATEGORIE A, Verzoek van de Klant |
| Pakket | plastic folie + karton |
| Lengte | 10–50 meter |
| Materiaal | Diamantkralen en staaldraad |
| Type | Onderdelen voor elektrisch gereedschap,onderdelen voor bouwgereedschap,onderdelen voor handgereedsch |
|---|---|
| Sollicitatie | Snijwerk, graniet, marmer, zandsteen en beton, asfalt |
| Materiaal | Diamant,staal,Diamant en andere ingrediënten,Diamantdraadsag,rubber/plastiek |
| Gebruik | Wet/droog snijden, alleen nat, rotssnijden, stenen houtsnijden, diamanten draadsag |
| Productnaam | 8,8 mm snelsnijdende diamantdraadzaag met touwgroeve, gesinterde diamantdraadzaag voor het zagen van |
| Productnaam | Steen die CNC Router snijden |
|---|---|
| Maximum verwerkingsgrootte (L*W*H) | 3000*2000*1500mm |
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Brutomotor | 11kw |
| Overzichtsdimensie (L*W*H) | 6500*6300*3800mm |
| Uitlegdimensie | 6500*6300*3800mm |
|---|---|
| Waterverbruik | 6m3/H |
| Kracht | 5.5 kW |
| HS-code | 84641090 |
| Toepassing | Industriële marmer- en steensnijden |
| Draadlengte | 16.7M |
|---|---|
| Bruto gewicht | 6000KG |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |