| Type | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| Toepassing | Snijdend, Marmeren blok die het kleden uithakken zich |
| Materiaal | Casting |
| Gebruik | Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad, blokvulling, marmeren vulling, blok het uith |
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Type | de zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| Toepassing | Snijdend, Versterkte Concrerte |
| Materiaal | Diamant, staal, de zaag van de Diamantdraad, rubber |
| Gebruik | Versterkte Concrerte, Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad |
| Productnaam | 11.5mm de snelle scherpe kabel Versterkte Concrerte zaag van de diamantdraad, Kleine de draadzaag va |
| Type | de zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| Toepassing | Snijdend, het Marmeren Uithakken |
| Materiaal | Diamant, staal, de zaag van de Diamantdraad, rubber/de Lente |
| Gebruik | Het marmeren Uithakken, Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad |
| Productnaam | 11.5mm de snelle scherpe zaag van de de diamantdraad van de kabelsteengroeve, Kleine de draadzaag va |
| Type | de zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| Toepassing | Snijdend, het Marmeren Uithakken |
| Materiaal | Diamant, staal, de zaag van de Diamantdraad, rubber/de Lente |
| Gebruik | Het marmeren Uithakken, Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad |
| Productnaam | 11.5mm de snelle scherpe zaag van de de diamantdraad van de kabelsteengroeve, Kleine de draadzaag va |
| Type | de zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| Toepassing | Het snijden, Graniet het Uithakken |
| Materiaal | Diamant, staal, de zaag van de Diamantdraad, rubber |
| Gebruik | Graniet die, Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad uithakken |
| Productnaam | 11.5mm de snelle scherpe zaag van de de diamantdraad van de kabelsteengroeve, Kleine de draadzaag va |
| Type | de zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| Toepassing | Het snijden, Graniet het Uithakken |
| Materiaal | Diamant, staal, de zaag van de Diamantdraad, rubber |
| Gebruik | Graniet die, Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad uithakken |
| Productnaam | 11.5mm de snelle scherpe zaag van de de diamantdraad van de kabelsteengroeve, Kleine de draadzaag va |
| Type | de zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| TOEPASSING | Het snijden, Graniet het Uithakken |
| Materiaal | Diamant, staal, de zaag van de Diamantdraad, rubber |
| gebruik | Graniet die, Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad uithakken |
| Productnaam | 11.5mm de snelle scherpe zaag van de de diamantdraad van de kabelsteengroeve, Kleine de draadzaag va |
| Type | de zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| Toepassing | Snijdend, Versterkte Concrerte |
| Materiaal | Diamant, staal, de zaag van de Diamantdraad, rubber |
| Gebruik | Versterkte Concrerte, Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad |
| Productnaam | 11.5mm de snelle scherpe kabel Versterkte Concrerte zaag van de diamantdraad, Kleine de draadzaag va |
| Model nr. | Rsm-3500-18/21 |
|---|---|
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| Garantietijd | Een jaar |
| Max Processing Size | 3500*3500*2100 |
| naam | Diamond Wire Saw Machine |
| Naam | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |