| Levertijd | 30 DRYAS |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Sleutelwoorden | Stenen machine |
|---|---|
| Voordeel | Hoog rendementtijd Met lange levensuur |
| Spanning | 220V/380V |
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Stroom | 11/15kW |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2500*1500mm |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Cutting Ability | High Speed |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Control | CNC |
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Verpakking Details | Draadtouwbinding, geschikt voor zeetransport. |
|---|---|
| Levertijd | 15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Blade Material | Diamond |
|---|---|
| Cutting Distance | 1750mm |
| Cutting Precision | High |
| Trolley Size | 2000*2500mm |
| Cutting Ability | High Speed |
| Handelsmerk | XIANDA-MACHINES |
|---|---|
| Type | De zaag van de diamantdraad |
| Parelstype | Diamantenkralen |
| Materiaal | Diamant/staal/rubber/kunststof |
| Oorsprong | Jinjiang, Fujian, China |
| Type | de zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| Toepassing | Het snijden, de vulling van het granietblok |
| Materiaal | Diamant, staal, de zaag van de Diamantdraad, plastiek |
| Gebruik | Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad, blokvulling |
| Productnaam | 11mm de snelle scherpe zaag van de de diamantdraad van de kabelsteengroeve, Kleine de draadzaag van |
| Type | de zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| TOEPASSING | Het snijden, Graniet |
| Materiaal | Diamant, staal, de zaag van de Diamantdraad, rubber/plastiek |
| gebruik | Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad |
| Productnaam | 8.8mm de snelle scherpe zaag van de de diamantdraad van de kabelsteengroeve, Kleine de draadzaag van |
| Type | de zaag van de diamantdraad |
|---|---|
| TOEPASSING | Het snijden, Graniet |
| Materiaal | Diamant, staal, de zaag van de Diamantdraad, rubber/plastiek |
| gebruik | Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad |
| Productnaam | 8.8mm de snelle scherpe zaag van de de diamantdraad van de kabelsteengroeve, Kleine de draadzaag van |