| Naam | Cnc-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Controle | CNC-machines |
| Bruto gewicht | 6000 kg |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Controle | CNC-machines |
| Hoofdmotor | 11KW-15KW |
| Handelsmerk | Xianda |
| Rotatiegraad | 360° (facultatief) |
| Model nr. | Discovery 4-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Controle | CNC-machines |
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
| Garantietijd | een jaar |
| Bruto gewicht | 5500 kg |
| Model nr. | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt dat: |
|---|---|
| De diameter van het wiel | 16.7m/19.2m/20.6m |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Karretjegrootte | 1600/1800/2000*2500 mm |
| Handelsmerk | Xianda |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Snij snelheid | 0-40 m/s |
| Transportpakket | Lading in een 20 Voet Container |
| Brutomotor | 11 kW |
| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Table bearing weight | 20T |
|---|---|
| Wire Speed | 0~40m/S |
| Control | CNC |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Cutting Ability | High Speed |
| Bruto gewicht | 5500kg |
|---|---|
| Max Processing Size | 2000*3000*1500 mm |
| Naam | Diamond Wire Saw Machine |
| Garantietijd | een jaar |
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Controle | CNC |
|---|---|
| Garantietijd | Een jaar |
| Draadsnelheid | 0~40m/S |
| Scherpe Precisie | Hoog |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Bruto gewicht | 8000 kg |
|---|---|
| Max Processing Size | 2600*3000*1500mm |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Draadlengte | 20.6m |