| Type | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| Toepassing | Snijden, marmer, graniet, profileren |
| Materiaal | Diamant, Gietwerk, Diamant draadsag, rubber |
| Gebruik | Rotsknipsel, Steengravure, de zaag van de diamantdraad |
| De diameter van het wiel | 1600 mm |
| Model nr. | Cnc-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Bruto gewicht | 5500kg |
| Hoofdmotor | 11 kW |
| Naam | Diamond Wire Saw Machine |
| Key Words | Stone Machine |
|---|---|
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Max processing size | 3500*3500*2100mm |
| Wheel diameter | 20.6mm |
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
|---|---|
| Max Processing Size | 3500*3500*2100 |
| Dimensie van werktafel | 2000*2500 |
| Waterverbruik | 6m3/H |
| Hoofdmotor | 15kw |
| Productnaam | Snijmachine voor het snijden van diamantzaagzaag voor steen |
|---|---|
| Model nr. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Materiaal | Casting |
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Snijmaterialen | Marmer, graniet, kwartsit, zandsteen en andere natuurlijke/synthetische stenen. |
|---|---|
| Hoofdmotorvermogen | 11 kW |
| Draadsnelheid | 20-40 m/s |
| Draaddiameter | Φ8 mm Φ11,5 mm (diamantbedekte draad voor precisie snijden) |
| Draadlengte | Standaardlengtes: 14,7 m 15,7 m 16,7 m |
| Max Processing Size | 3500*3500*2100 |
|---|---|
| Model nr. | Rsm-3500-18/21 |
| Sleutelwoorden | Steenmachine |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Voordeel | Multifunctie met Goede Kwaliteit en Prijs |
| Modelnr | CNC-1500-12 |
|---|---|
| Oorsprong | Fujian, China |
| HS-code | 8464109000 |
| Gebruik | Snijzaag, metaalsnijden |
| belangrijkste verkoopargumenten | Concurrerende prijs, automatisch |
| Model nr. | Rsm-3500-18/21 |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Scherpe Capaciteit | Hoge snelheid |
| Controle | CNC |
| Max Processing Size | 3500*3500*2100 |
| Kleur | blauw en geel |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel metaal snijden, hout snijden |
| Kracht | 5.5 kW |
| Maximum draadlengte | 80m |
| Garantietijd | Eén jaar |