| Parameter | BLMM-1800 |
|---|---|
| Mesdiameter | φ400-700 |
| Spindel qty | 1 (twee lemmen) |
| Maximum opheffingsverkeer van het snijframe | 600 mm |
| Karretjegrootte | 1800*3500 |
| Model | Uitbreiden 450 / 450L / 450-MC |
|---|---|
| HS-code | 84641090 |
| Maximale diameter van het blad | 450 mm |
| Hoofdmotor | 15 kW |
| Dimensie van werktafel | 3200*2000mm |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
|---|---|
| Naam | Diamond Wire Saw Machine |
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Certificering | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Wieldiameter | 1600 mm |