| Levertijd | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Max Processing Diameter (3 PCs) | 4501400MM |
|---|---|
| Worktablegrootte | 3500*1200mm |
| Hoofdmotor | 7.5 kW |
| Brutomotor | 12.5Kw |
| Overzichtsdimensie | 6500*2800*2800mm |
| Levertijd | 45 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Merknaam | Xianda Machinery |
| Dimensie van werktafel | 1300*2500mm |
|---|---|
| Voerhoogte | ≤350mm |
| Luchtsnelheid | 15m/min |
| Aantal assen | 1 stuks |
| Asmacht | 5.5KW |
| Dimensie van werktafel | 1800*2500mm |
|---|---|
| Voerhoogte | ≤350mm |
| Luchtsnelheid | 15m/min |
| Aantal assen | 2 PCS |
| Asmacht | 7.5*2KW |
| Dimensie van werktafel | 3000*1500mm |
|---|---|
| Voerhoogte | ≤350mm |
| Luchtsnelheid | 13m/min |
| Aantal assen | 3PCS |
| Asmacht | 5.5*3kw |
| Maximale verwerkingsdiameter | 300mm |
|---|---|
| Maximum verwerkingslengte | 2500mm |
| Aantal assen | 2 PCS |
| Gebeeldhouwde spilkracht | 7.5 kW |
| Schijf voorbewerkingsspindel vermogen | 7.5 kW |
| Maximumverwerkingsdikte | 300mm |
|---|---|
| Maximum verwerkingslengte | 2500mm |
| Tool tijdschrift | 5+5nr |
| Asmacht | 11kw |
| De snelheid van de asmotor | 118000R.P.M |
| Dimensie van werktafel | 2500*1500mm |
|---|---|
| Voerhoogte | ≤650mm |
| Luchtsnelheid | 13m/min |
| Aantal assen | 1 stuks |
| Asmacht | 7.5 kW |
| Parameter | BLMM-1800 |
|---|---|
| Mesdiameter | φ400-700 |
| Spindel qty | 1 (twee lemmen) |
| Maximum opheffingsverkeer van het snijframe | 600 mm |
| Karretjegrootte | 1800*3500 |