| Luchtsnelheid | 12/13 m/min |
|---|---|
| Voerhoogte | 350 mm |
| Uitlegdimensie | 2360 mm*3600 mm*2200 mm |
| Type | CNC-machine |
| Waterverbruik | 3M3/u |
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Dimensie van werktafel | 3000*1500 mm |
| Uitlegdimensie | 4200 mm*2410 mm*2200 mm |
| Spindelvermogen | 5.5*3/5.5*4 KW |
| Kracht | Elektrisch |
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Spindelvermogen | 5.5 kW |
| Uitlegdimensie | 2360 mm*3600 mm*2200 mm |
| Kracht | Elektrisch |
| Luchtsnelheid | 15m/min |
| Type | CNC-machine |
|---|---|
| Naam | CNC Steen Snijdende Machine |
| Achsen | met 3 assen |
| Uitlegdimensie | 2360 mm*3600 mm*2200 mm |
| Gewicht | 1000 kg |
| Spindelvermogen | 5.5 kW |
|---|---|
| Gewicht | 1000 kg |
| Materiaal | Steen |
| Positioneringsnauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Naam | CNC Steen Snijdende Machine |
| Materiaal | Steen |
|---|---|
| Herhaalbaarheid nauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Controlesysteem | CNC-machines |
| Gewicht | 1000 kg |
| Kracht | Elektrisch |
| Spindelvermogen | 11 ((Facultatief 15) |
|---|---|
| Controlesysteem | CNC-machines |
| Luchtsnelheid | 15m/min |
| Achsen | met 3 assen |
| Reizen op de X-as | 3000 mm |
| Achsen | 3-as |
|---|---|
| Uitlegdimensie | 5350 mm*2600 mm*2300 mm |
| Spindelvermogen | 5.11 kW |
| Positioneringsnauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Herhaalbaarheid nauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Kracht | Elektrisch |
|---|---|
| Materiaal | Steen |
| Uitlegdimensie | 2360 mm*3600 mm*2200 mm |
| Spindelvermogen | 5.5 kW |
| Herhaalbaarheid nauwkeurigheid | 0.02 mm |
| besturingssysteem | CNC-machines |
|---|---|
| Positioneringsnauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Type | CNC-machine |
| Spindelvermogen | 7.5 kW |
| Materiaal | Steen |