| Materiaal | Steen |
|---|---|
| Kracht | Elektrisch |
| Achsen | 3-as |
| Controlesysteem | CNC-machines |
| Uitlegdimensie | 2360 mm*3600 mm*2200 mm |
| Luchtsnelheid | 15m/min |
|---|---|
| Controlesysteem | CNC-machines |
| Kracht | Elektrisch |
| Spindelvermogen | 5.5*2kw |
| Naam | CNC Steen Snijdende Machine |
| Achsen | 4 assen |
|---|---|
| Uitlegdimensie | 2250 mm*5800 mm*2700 mm |
| Type | CNC-machine |
| Controlesysteem | CNC-machines |
| Positioneringsnauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Dimensie van werktafel | 2500*1500mm |
|---|---|
| Voerhoogte | ≤650mm |
| Luchtsnelheid | 13m/min |
| Aantal assen | 1 stuks |
| Asmacht | 7.5 kW |
| Maximumverwerkingsdikte | 300mm |
|---|---|
| Maximum verwerkingslengte | 2500mm |
| Tool tijdschrift | 5+5nr |
| Asmacht | 11kw |
| De snelheid van de asmotor | 118000R.P.M |
| Dimensie van werktafel | 3000*1500mm |
|---|---|
| Voerhoogte | ≤350mm |
| Luchtsnelheid | 13m/min |
| Aantal assen | 3PCS |
| Asmacht | 5.5*3kw |
| Maximale verwerkingsdiameter | 300mm |
|---|---|
| Maximum verwerkingslengte | 2500mm |
| Aantal assen | 2 PCS |
| Gebeeldhouwde spilkracht | 7.5 kW |
| Schijf voorbewerkingsspindel vermogen | 7.5 kW |
| Dimensie van werktafel | 1800*2500mm |
|---|---|
| Voerhoogte | ≤350mm |
| Luchtsnelheid | 15m/min |
| Aantal assen | 2 PCS |
| Asmacht | 7.5*2KW |
| Dimensie van werktafel | 1300*2500mm |
|---|---|
| Voerhoogte | ≤350mm |
| Luchtsnelheid | 15m/min |
| Aantal assen | 1 stuks |
| Asmacht | 5.5KW |
| Model nr. | Cmc-3015 |
|---|---|
| Huidig | AC |
| Op maat | Op maat |
| Transportpakket | Standaardverpakking voor Verzending |
| Handelsmerk | XIANDA-MACHINES |