| type | CNC-machine |
|---|---|
| Gewicht | 1000 kg |
| Controlesysteem | cnc-machines |
| Dimensie van werktafel | 2000*3000mm |
| Uitlegdimensie | 3060*4100*2200 mm |
| Uitlegdimensie | 3060*4100*2200 mm |
|---|---|
| Naam | CNC Steen Snijdende Machine |
| Luchtsnelheid | 15m/min |
| Afmeting | 2000mm*3000mm |
| Controlesysteem | cnc-machines |
| Materiaal | Steen |
|---|---|
| Kracht | Elektrisch |
| type | CNC-machine |
| Positioneringsnauwkeurigheid | 0.02mm |
| Asmacht | 11 kW |
| Maximale verwerkingsdiameter | 300 mm |
|---|---|
| As | 4-as |
| Maximum verwerkingslengte | 3500mm |
| Uitlegdimensie | 2250*5800*2700 mm |
| Materiaal | Steen |
| Herhaalbaarheid nauwkeurigheid | 0.02 mm |
|---|---|
| Controlesysteem | cnc-machines |
| Achsen | met 3 assen |
| Materiaal | Steen |
| Positioneringsnauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Naam | CNC Steen Snijdende Machine |
|---|---|
| Gewicht | 1000 kg |
| Kracht | Elektrisch |
| Herhaalbaarheid nauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Spindelvermogen | 5.5 kW |
| Positioneringsnauwkeurigheid | 0.02 mm |
|---|---|
| Controlesysteem | cnc-machines |
| Herhaalbaarheid nauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Gewicht | 1000 kg |
| Luchtsnelheid | 15m/min |
| Spindelvermogen | 5.5 kW |
|---|---|
| Achsen | met 3 assen |
| Naam | CNC Steen Snijdende Machine |
| Kracht | Elektrisch |
| Uitlegdimensie | 2360 mm*3600 mm*2200 mm |
| Type | CNC-machine |
|---|---|
| Uitlegdimensie | 2360 mm*3600 mm*2200 mm |
| Kracht | Elektrisch |
| Materiaal | Steen |
| Controlesysteem | CNC-machines |
| Uitlegdimensie | 2360 mm*3600 mm*2200 mm |
|---|---|
| Type | CNC-machine |
| Controlesysteem | cnc-machines |
| Gewicht | 1000 kg |
| Kracht | Elektrisch |