| Systeem | 5-assig CNC-systeem |
|---|---|
| Spil | Geïmporteerde BT-spindel |
| Transmissiemodus | Mechanisme voor tandheugelaandrijving |
| Beheertechnologie | Bus absolute servobesturing |
| Materiaal | Stalen frame + gietijzeren tafel |
| System | 5 - axis linkage CNC system |
|---|---|
| Spindle | Imported BT spindle |
| Transmission mode | Rack drive mechanism |
| Control Technology | Bus absolute servo control |
| Material | Steel Frame + Cast Iron Table |
| Overzichtsdimensie | 5000*3100*2700 mm |
|---|---|
| Type besturingssysteem | 4 Asstelsel |
| Mesdiameter | 350450mm |
| Grootte werktafel | 3200*2000mm |
| Worktable het overhellen Hoek | 0-85° |
| Garantie | 1 jaar, een jaar, 12 maanden, 18 maanden, 2 jaar |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland,Online-ondersteuni |
| afmeting (l*b*h) | 6000*1400*1550mm,3500*4000*2500mm,3250x3450x900mm,2200*2200*1700,775*270*460mm |
| Spanning | 380V,380V/50HZ,230V/380V,220V,facultatief |
| Gebruik | Houtbewerking, houtafkortzaag, houtzagen, snijzaag, metaalsnijden |
| Productnaam | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
|---|---|
| Controlesysteem | cnc |
| Type | Machines voor brugtype |
| Maximum opheffingsverkeer | 500 mm |
| Stroom | 30 kW |
| Type | BTC-2200/2500/2800 |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Trefwoord | Industriële steensnijmachine, granitblokknipper, marmeren snijdmachine met hoge precisie |
| Gebruik | Vervaardiging van granitblokken/marmeren platen/verwerking van hoogwaardige stenen |
| Hs-code | 84641090 |
| Garantie | 1 jaar, een jaar, 12 maanden, 18 maanden, 2 jaar |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland,Online-ondersteuni |
| afmeting (l*b*h) | 6000*1400*1550mm,3500*4000*2500mm,3250x3450x900mm,2200*2200*1700,775*270*460mm |
| Spanning | 380V,380V/50HZ,230V/380V,220V,facultatief |
| Gebruik | Houtbewerking, houtafkortzaag, houtzagen, snijzaag, metaalsnijden |
| Productnaam | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
|---|---|
| Controlesysteem | CNC-machines |
| type | Machines voor brugtype |
| Maximum opheffingsverkeer | 500 mm |
| Kracht | 30 kW |
| Type | BTC-2200/2500/2800 |
|---|---|
| Energiebron | Elektrisch |
| Sleutelwoord | Industriële steensnijmachine, granitblokknipper, marmeren snijdmachine met hoge precisie |
| Gebruik | Vervaardiging van granitblokken/marmeren platen/verwerking van hoogwaardige stenen |
| HS-code | 84641090 |
| Overzichtsdimensie | 5000*3100*2700 mm |
|---|---|
| Type besturingssysteem | 4 Asstelsel |
| Bladdiameter | 350450mm |
| Worktablegrootte | 3200*2000mm |
| Worktable het overhellen Hoek | 0-85° |