| Modelleer nr. | ZDCM-400 |
|---|---|
| Controle | Plc |
| Bladdiameter | Φ 300-Φ 600 |
| Max Processing Size | 3200*2000*80mm |
| Afmeting van Worktable | 3200*2000mm |
| Modelleer nr. | Zdbl-600 |
|---|---|
| Controle | Plc |
| Bladdiameter | Φ 300-Φ 600 |
| Max Processing Size | 3200*2000*170mm |
| Afmeting van Worktable | 3200*2000mm |
| Modelleer nr. | zdqj-700 |
|---|---|
| Controle | Plc |
| Bladdiameter | Φ 300-Φ 700 |
| Max Processing Size | 3200*2000*230mm |
| Afmeting van Worktable | 3200*2000mm |
| Modelleer nr. | Btc-2800 |
|---|---|
| Controle | Plc |
| Maximum bladdiameter | Φ 2800mm |
| Max Processing-lengte | 3200mm |
| Max Processing Width | 2200/2500mm |
| Modelleer nr. | Btc-2500 |
|---|---|
| Controle | Plc |
| Maximum bladdiameter | Φ 2500mm |
| Max Processing-lengte | 3000/3500mm |
| Max Processing Width | 2500mm |
| Modelleer nr. | Hbkq-1400/1600 |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Scherpe Capaciteit | Hoge snelheid |
| Controle | CNC |
| Karretjegrootte | 3000*2000 |
| Overzichtsdimensie | 5000*3100*2700 mm |
|---|---|
| Verpakking Details | geschikt voor zeevervoer |
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Bruto gewicht | 7500 kg |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Jinjiang, Fujian, China |
| Overzichtsdimensie | 5000*3100*2700 mm |
|---|---|
| Type besturingssysteem | 4 Asstelsel |
| Mesdiameter | 350450mm |
| Grootte werktafel | 3200*2000mm |
| Worktable het overhellen Hoek | 0-85° |
| bruto gewicht | 7500 kg |
|---|---|
| Overzichtsdimensie | 5800*3650*3900mm |
| Lijstbeweging | Automatisch |
| Hoofdmotor | 15kw/18.5kw |
| Veiligheidssysteem | Beschikbaar |