| Type | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| HS-code | 84641090 |
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Specificatie | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Bronspanning | 380V |
| Leveringsgegevens | Bespreekbaar |
|---|---|
| Dimensie van werktafel | 3400*2000 |
| Motorvermogen | 30 kW |
| Waterverbruik | 3M3/u |
| Overzichtsdimensie | 6200*4000*4350 |
| Draadlengte | 19,1m |
|---|---|
| Bruto gewicht | 10500KG |
| Max verwerkingsmaat | 3500*3500*2200mm |
| Sleutelwoorden | Stenen machine |
| Draadsnelheid | 20-40 m/s |
| Controle | Plc |
|---|---|
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Draadlengte | 20-50 m |
| Specificatie | 9500*6800*4700 mm |
| Sleutelwoorden | Stenen machine |
| controlesysteem | PLC-besturingssysteem |
|---|---|
| Transmissiestructuur | Synchrone transmissie met schroef-/asaandrijving |
| Materiaal | Marmer en graniet snijden |
| Max verwerkingsmaat | 3000×3000×1500 mm, 3500×3000×1800 mm en 3500×2100 mm. |
| Opties voor wieldiameters | 1600 mm, 1900 mm en 2200 mm |
| Type | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| HS-code | 84641090 |
| Wieldiameter | 1600 mm |
| Specificatie | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Bronspanning | 380V |
| Transportpakket | Plastic pakket, geschikt voor zeevoer |
|---|---|
| Garantie tijd | een jaar |
| Voordeel | Multifunctie met Goede Kwaliteit en Prijs |
| Loopsnelheid | 0-30m/H |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| Transportpakket | Plastic Pakket, Geschikt voor Overzees Vervoer |
|---|---|
| Garantietijd | Een jaar |
| Voordeel | Multifunctie met Goede Kwaliteit en Prijs |
| Het lopen snelheid | 0-30m/H |
| Draadsnelheid | 0-40m/s |
| controlesysteem | PLC-besturingssysteem |
|---|---|
| Transmissiestructuur | Synchrone transmissie met schroef-/asaandrijving |
| Materiaal | Marmer en graniet snijden |
| Max verwerkingsmaat | 3000×3000×1500 mm, 3500×3000×1800 mm en 3500×2100 mm. |
| Opties voor wieldiameters | 1600 mm, 1900 mm en 2200 mm |
| Type | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| Hs-code | 84641090 |
| Wieldiameter | 1600MM |
| Specificatie | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Bronspanning | 380V |