| Model nr. | BWT-3500 |
|---|---|
| Controle | PLC |
| Max Processing Size | 3500*3500*2100 mm |
| Dimensie van werktafel | 2500*2000mm |
| Hoofdmotor | 11kw |
| Model nr. | CNC-2000 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Dimensie van werktafel | 2500 * 1300 mm |
| Hoofdmotor | 7.5 kW |
| Model nr. | BWT-3500 |
|---|---|
| Controle | PLC |
| Max Processing Size | 3500*3500*2100 mm |
| Dimensie van werktafel | 2500*2000mm |
| Hoofdmotor | 11kw |
| Modelleer nr. | Cnc-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Controle | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Afmeting van Worktable | 2500*1300mm |
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Naam van het product | Steenkant snijmachine |
|---|---|
| Dimensie van werktafel | 2500*2000mm |
| Brutomotor | 19kw |
| Bruto gewicht | 8000kg |
| Specificatie | 6500*6300*3800mm |
| After-sales service | Installatie in het buitenland, training op locatie, online begeleiding |
|---|---|
| Gebruik | Natuursteengroeve en -verwerking |
| After-sales service | Installatie in het buitenland, training op locatie, online begeleiding |
| Aandrijfsysteem | Hoge precisie-reductiemiddel en servomotor |
| Toepassingsscène | Mijnbouw in steengroeven, blokzagen in steenfabrieken, verwerking van speciaal gevormde steen |
| Afmetingen van de werktafel | 3400*2000 |
|---|---|
| Verpakking Details | Internationale transportverpakkingsnormen |
| Levertijd | 45 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100set/jaar |
| Draadlengte | 19,1m |
|---|---|
| Verpakking Details | Plastic pakket, geschikt voor zeevoer |
| Levertijd | 1 maand |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/P, Western Union, PayPal, geld gram, anderen |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Waterverbruik | 4m3/h |
|---|---|
| Verpakking Details | geschikt voor zeevervoer |
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Levering vermogen | 1000Set/year |
| Controlesysteem | PLC-besturingssysteem |
|---|---|
| Verpakking Details | Geschikt voor zee-/lucht-/land-/spoorvervoer. |
| Levertijd | 1 maand |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |