| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Draadlengte | 19.1m |
| Bruto gewicht | 10500 kg |
| Maximale verwerkingsgrootte | 3500 × 3500 × 2200 mm |
| Draad snelheid | 20-40 m/s |
| Modelnummer | GWS-3500/CGWS-3500 |
| Waterverbruik | 4m3/h |
| Controle | CNC/PLC |
| Draaddiameter | 0.6-1.8mm |
| Automatisering | Automatisch |
| Snijprecisie | Hoog |
| Spindel | 15 kW |
| Controlesysteem | PLC-systeem |
| Parameter | Eenheid | GWS-3500 | CGWS-3500 |
|---|---|---|---|
| Type besturingssysteem | / | PLC's | CNC-machines |
| Maximale verwerkingsgrootte | mm | 3500 × 3500 × 2200 | 3500 × 3500 × 2200 mm |
| Draad snelheid | m/s | 20 tot 40 | 20 tot 40 |
| Hoofdmotor | kw | 15 | 15 |
| Uitlegdimensie | mm | 9000 × 5800 × 5600 | 9000 × 5800 × 5600 |
| Bruto gewicht | kg | 10300 | 10500 |
| Waterverbruik | m3/h | 4 | 4 |