| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Draaddikte | 19.1m |
| Brutogewicht | 10500kg |
| Maximale verwerkingsgrootte | 3500*3500*2200mm |
| Draadsnelheid | 20-40m/s |
| Model NR. | GWS-3500/CGWS-3500 |
| Waterverbruik | 4m3/H |
| Besturing | CNC/PLC |
| Draaddiameter | 0.6-1.8mm |
| Automatisering | Automatisch |
| Zaagnauwkeurigheid | Hoog |
| Spindel | 15KW |
| Besturingssysteem | PLC SYSTEEM |
| Parameter | Eenheid | GWS-3500 | CGWS-3500 |
|---|---|---|---|
| Type besturingssysteem | / | PLC | CNC |
| Maximale verwerkingsgrootte | mm | 3500*3500*2200 | 3500*3500*2200mm |
| Draadsnelheid | m/s | 20-40 | 20-40 |
| Hoofdmotor | kw | 15 | 15 |
| Buitenafmetingen | mm | 9000*5800*5600 | 9000*5800*5600 |
| Brutogewicht | kg | 10300 | 10500 |
| Waterverbruik | m³/h | 4 | 4 |
Deze machine maakt gebruik van een portaal-type beweegbare structuur, waardoor grondstoffen direct op de grond kunnen worden geplaatst voor verwerking, wat bespaart op transport- en onderhoudskosten. Het hefmechanisme maakt gebruik van een zestienzijdige geleiderail en achtentwintig sets rolstructuren, met gesynchroniseerd heffen bereikt door middel van tussenliggende transmissie. Dit ontwerp biedt voordelen zoals hoge stabiliteit, hoge efficiëntie en hoge precisie, waardoor het geschikt is voor de verwerking van grootschalige steenmaterialen.
Deze machine is de perfecte keuze voor:
Het verwerkt naadloos diverse harde materialen, waaronder graniet, marmer, zandsteen en basalt, waardoor het een veelzijdig hulpmiddel is voor bedrijven die hun dienstenaanbod willen uitbreiden.
Traditionele steenzaagmachines lijden vaak onder lage efficiëntie, hoge materiaalverspilling en beperkte mobiliteit. Deze portaal verrijdbare diamant draadzaag machine pakt deze problemen direct aan: